KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 6104413

nr 610 4413

Pastell

signerad 1913, Enligt uppgift Leonid Osipovich Pasternak, Musicerande sällskap,

Utrop:

5.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 16 november 2009